KONST / Litografier / Grafiskt blad 15384163
nr 1538 4163
Grafiskt blad
Lars Eje-Larsson. "Krukor". Signerad, numrerad 78/100. Giclee fine art. Bildmått: 37x28 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 41x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:00:00
1/5 19:48:05